Isparta Pazarı

  • Fuar resimleri
  • Fuar resimleri
  • Çeşitli Resimler
  • Çeşitli Resimler
  • Fuar resimleri

Macera Aramayanlara Kalitenin Gerçek Adı

Hakkımızda

Süleyman BAŞARAN
Şirket Yetkilisi 1964 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız tekstil sektöründe hizmet sunmaktadır. Trikotaj alanında montluk triko örgü imalat ve satışında en yeni teknolojileri kullanarak müşteri odaklı satış teknikleri ile ürün kalitesinden taviz vermeden , müşterilerine hızlı düzenli ve yüksek kalitede hizmet sunmayı esas alan yönetim anlayışını kendisine ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Tekstil ve Trikotaj sektöründeki gelişmeleri eş zamanlı takip ve kontrol ederken , kurumsal kimliğin kazanılmasını sağlayarak Avrasyanın başta gelen tedarikçilerinden olmak.Belirlenen kısa ve uzun vadeli hedeflerin gerçekleştirilmesi amacıyla Tekstil ve Trikotaj sektörünün diğer temsilcileri ile iletişime geçmek.

Misyonumuz

Kaynakların etkin kullanımında , rekabet gücünün arttırılması yanısıra şirket bünyesinde çalışanlara ve çevreye karşı duyarlılıktan ödün vermeden hizmet sunmaktır. 1964 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız tekstil sektöründe hizmet sunmaktadır. Trikotaj alanında montluk triko örgü imalat ve satışında en yeni teknolojileri kullanarak müşteri odaklı satış teknikleri ile ürün kalitesinden taviz vermeden , müşterilerine hızlı düzenli ve yüksek kalitede hizmet sunmayı esas alan yönetim anlayışını kendisine ilke edinmiştir.